Scipt Emoce

V současné době je situace na finančních trzích velmi nejistá a neustále se mění. Vysoká inflace je jedním z faktorů, které mohou velmi negativně ovlivnit hodnotu Vašeho majetku. Dlouhodobé a pravidelné investování může být jedním ze způsobů, jak se této výkyvné situaci vyhnout. Proto bychom Vám chtěli představit 3 nejúspěšnější světové investiční strategie podle slavných investorů jako je Warren Buffet, Alfred Nobel a Ray Dalio. Tyto investiční strategie využívají moderní technologie a algoritmy, které pomáhají minimalizovat rizika, dosáhnout maximálního výnosu a ochránit Vaše peníze před inflací.

Je důležité si uvědomit, že investování je proces, který vyžaduje trpělivost a disciplínu. Dlouhodobý investiční plán Vám umožní dosáhnout vysokých výnosů a ochránit Vaše investice proti inflaci. Tyto investiční strategie se zaměřují zejména na stabilitu a nízké riziko, což znamená, že Vaše peníze budou chráněny před kolísáním trhu.

Rádi bychom Vám nabídli možnost stát se součástí naší investiční komunity, kde si ukážeme jak investovat jako Warren Buffett, Alfred Nobel či Ray Dalio. Pokud byste měli zájem dozvědět se více o tom jak se stát finančně nezávislím, domluvte si s námi nezávaznou konzultaci, za kterou si standarně říkáme 2.990 Kč, vy ji ovšem máte do dnešní půlnoci zcela zdarma. Nenechte si ujít tuto příležitost a začněte investovat jako světoznámí investoři… 

Emoce

Vložte své peníze tam, kde budou v bezpečí před inflací

Inflace je takový „žrout peněz“, který ničí váš majetek i budoucnost

Představujeme Vám zcela jedinečnou příležitost, jak snížit závislost na příjmu z práce a ochránít své peníze před ztrátou hodnoty kvůli inflaci

*Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci - DNES ZCELA ZDARMA

Business family logo

Zabezpečte si svůj důchod
a získejte finanční nezávislost

Investování je v dnešní době nezbytností pro udržení hodnoty svých peněz. Inflace neustále roste a s ní i ceny všech potřebných věcí, jako je jídlo, bydlení a doprava. Pokud neinvestujete, ztrácíte každým dnem hodnotu svých peněz.

Warren Buffett, Alfred Nobel a Ray Dalio jsou světově uznávaní investoři, kteří vyvinuli 3 nejúspěšnější investiční strategie, které poráží dlouhodobě vysokou inflaci a tím chrání Vaše peníze před ztrátou jejich hodnoty. Tyto strategie se soustředí na dlouhodobý růst a minimalizaci rizika. Investování podle takových zkušených investorů Vám dává jistotu, že Vaše peníze budou před inflací v bezpečí.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost, abyste si mohli v budoucnu užívat plnohodnotný život bez starostí o peníze. Investování je s těmito investičními strategiemi jednoduché a rychlé. Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci za 2.990 Kč (dnes zdarma) a nechte si vysvětlit, jak můžete investovat jako Warren Buffett, Alfred Nobel či Ray Dalio a chránit tak své peníze před inflací.

*Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci - DNES ZCELA ZDARMA

Scipt strach

Proč je tak důležité investovat, zejména v době vysoké inflace? Inflace může mít vážné dopady na naše vydělané peníze a  úspory, a proto je důležité jednat co nejdříve.

Může se stát, že vysoká inflace sníží hodnotu vašich našetřených peněz, což může vést k pocitu nejistoty ohledně vaší finanční budoucnosti. Proto je důležité najít způsob, jak zajistit růst vašich financí i v době vysoké inflace.

A to je právě ten důvod, proč byste měli investovat. Pravidelné a dlouhodobé investování může pomoci chránit vaše úspory před vlivem inflace a zároveň vám umožnit dosáhnout finanční nezávislosti.

Proto bychom Vám rádi představili 3 nejúspěšnější světové investiční strategie podle slavných investorů jako je Warren Buffett, Alfred Nobel a Ray Dalio. Tyto strategie využívají moderní technologie a algoritmy, které pomáhají minimalizovat rizika, dosáhnout maximálního výnosu a ochránit Vaše peníze před inflací.

Náš tým zkušených odborníků je tu pro vás, aby vám pomohl najít tu správnou investiční strategii, která bude vhodná pro dosažení Vašich životních snů a cílů, přestože čelíte vysoké inflaci.

Naší ambicí je stát se Vaším celoživotním partnerem na cestě za Vaší finanční nezávislostí, abychom mohli chránit Vaše úspory po celý Váš život. Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci, za kterou si standarně říkáme 2.990 Kč, vy ji ovšem máte do dnešní půlnoci zcela zdarma. Nenechte si ujít tuto příležitost a začněte investovat jako světoznámí investoři… 

STRACH

Myslíte si, že jsou Vaše peníze na běžném účtu v bezpečí?

Inflace vás bude pronásledovat, dokud řádně neochráníte své úspory

Představujeme Vám zcela jedinečnou příležitost, jak snížit závislost na příjmu z práce a nepřicházet své o peníze kvůli vysoké inflaci

*Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci - DNES ZCELA ZDARMA

Business family logo

Zabezpečte si svůj důchod
a získejte finanční nezávislost

Každý den, kdy neinvestujete, ztrácíte hodnotu svých úspor. Inflace neustále roste a tlačí ceny nahoru, což znamená, že peníze, které si ukládáte na váš důchod, ztrácejí hodnotu a nemohou vás udržet v budoucnu finančně zabezpečenými.

V této situaci je nutné jednat rychle a s cílem maximálně ochránit své peníze před inflací. Proto Vám chceme představit 3 nejúspěšnější světové investiční strategie podle slavných investorů jako je Warren Buffett, Alfred Nobel či Ray Dalio. Tyto investiční strategie jsou navrženy tak, aby vám poskytly maximální ochranu před inflací a zároveň maximalizovaly Váš zisk.

Pokud nechcete, aby Vaše peníze ztratily hodnotu kvůli inflaci, pak je důležité jednat nyní. Dejte svým penězům šanci na zisk a investujte jako 3 světoznámí investoři. Nepodceňujte sílu inflace a nezapomeňte, že čas znamená peníze. Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci za 2.990 Kč (dnes zdarma), abychom Vám mohli pomoci ochránit Vaše peníze před tímto „žroutem peněz“.

*Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci - DNES ZCELA ZDARMA

od našich dlouholetých klientů

„Spolupráci s Business Family pokládám jako takovou formu seberealizace, jak se aktivně naučit pracovat se svými penězi. Dle mého názoru dělají všechny aktivity srdcem, dokáží poskytnout kvalitní péči bez různých skrytých kliček a dlouhodobě pomáhají lidem k finanční nezávislosti.“
Šimon Ševčík
Podnikatel ve stavebnictví
22 let
„Začala bych asi tím, že se mi nejvíce líbí přátelský přístup a ochota vždy vše hezky vysvětlit. Velice obdivuji nasazení práce i rychlé jednání, když je potřeba. V poslední řadě bych chtěla vyzdvihnout kvalitní pěči, dlouhodobý servis a bohaté zkušenosti.“
Zuzana Volfová
Mateřská dovolená
24 let
„V kanceláři Business Family mají velmi příjemné zacházení se svými klienty. Vždycky se snaží vyjít vstříc. S Business Family jsem získal kvalitní poradenství, dlouhodobou péči a pravidelný servis svých financí.“
Daniel Šebek
Informatik
51 let
„Díky Business Family jsem pochopil, že pokud se člověk chce mít v životě finančně dobře, je třeba se svými penězi aktivně pracovat. Nikdy jsem nevěřil, že bych mohl dosáhnout finanční nezávislosti. S Business Family tomu více než věřím.“
Dominik Bartko
Projektant plánování logistiky
24 let
„Moje zkušenost s Business Family je naprostá bomba. Přišla jsem do jejich kanceláře s požadavkem na investice. Vše mi dopodrobna vysvětlili a navrhli investiční plán pro mě i pro budoucnost mé dcery. Spolu s investicemi mi pomohli správně nastavit mé životní pojištění. Opravdu finanční péče se vším všudy. Jsou to lidé na správném místě.“
Stefanie Gaidošová
Specialistka na PPC reklamy
25 let
„Business Family si vážím pro jejich lidský přístup a ochotu vše vysvětlit. Pokud se člověk snaží lépe porozumět světu financí, jsou právě oni těmi pravými průvodci.“
Nicol Reichlová
Zastupitelka města Turnov
28 let

3 nejúspěšnější investiční strategie

ZAJIŠTĚNÍ FINANČNÍ RENTY
Vybudujte si vyšší příjem než ze své práce.
DLOUHODOBÉ PORÁŽENÍ INFLACE
Nepřicházejte dlouhodobě o své peníze.
VYBUDOVÁNÍ FINANČNÍHO MAJETKU
Pro své děti a k předávání pro další generace.
INVESTOVÁNÍ DO SVĚTOVÝCH PORTFOLIÍ
Podle Warrena Buffetta, Alfreda Nobela a Raye Dalia.
BEZPEČNOST INVESTICE
Díky diverzifikaci a jasně stanoveným cílům.

*Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci - DNES ZCELA ZDARMA

Maskot Business Family

K tomu všemu Vám nabízíme:

Roky zkušeností

Straráme se více než o 3.000 klientů, kteří skrz nás zainvestovali přes 200 milionů Kč.

Cena: K NEZAPLACENÍ

24/7 online podporu

Mějte rychlé a efektivní řešení Vašich otázek kdykoliv a odkudkoliv s naší online podporou.

Cena: 1.990 Kč

Detaily strategií

Video, ve kterém Vám dopodrobna vysvětlíme všechny 3 nejúspěšnější světové investiční strategie.

Cena: 3.490 Kč

Analýzu portfolia

Nejpodstatnější je určit si a pojmenovat Vaše životní cíle. Poté analyzujeme stávající stav Vašich zdrojů, které můžeme ke splnění těchto cílů využít.

Cena: 490 Kč

Finanční plán

Cíle bez plánu jsou pouhým přáním. Tím naším cílem je, abychom Vás co nejbezpečnější cestou dovedli ke splnění všeho, co je pro Vás opravdu důležité.

Cena: 9.990 Kč

Pravidelný servis

A protože plán je dobrý jen tehdy, když se ho poctivě držíme, je naší ambicí dohlížet na to, aby byl stále aktuální a motivoval Vás k jeho dodržování.

Cena: 5.490 Kč

CELKEM: 21.450 Kč DNES ZDARMA

CELKEM: 21.450 Kč

DNES ZDARMA

*Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci - DNES ZCELA ZDARMA


nezávazná konzultace zdarma

Domluvte si konzultaci ještě dnes a získáte...

Investování do světových portfolií
Roky našich zkušeností
Video: 3 nejúspěšnější strategie
Analýzu Vašeho portfolia
Sestavení finančního plánu na míru
Dlouhodobou péči a pravidelný servis
Individuální přístup
24/7 online podpora

moravskoslezský kraj

Dostupní poradci:

David Pokorný malý

David Pokorný

Martin Hanzalík malý

Martin Hanzalík

Radim Mach malý 1

Radim Mach

Roman Soušek malý

Roman Soušek

Lucie Schreiberová malý

Lucie Schreiberová

Zobrazit více

Zlínský kraj

Dostupní poradci:

Lucie Schreiberová malý

Lucie Schreiberová

David Pokorný malý

David Pokorný

Martin Hanzalík malý

Martin Hanzalík

Roman Soušek malý

Roman Soušek

Radim Mach malý 1

Radim Mach

Zobrazit více

Olomoucký kraj

Dostupní poradci:

David Pokorný malý

David Pokorný

Martin Hanzalík malý

Martin Hanzalík

Lucie Schreiberová malý

Lucie Schreiberová

Radim Mach malý 1

Radim Mach

Roman Soušek malý

Roman Soušek

Zobrazit více

Jihomoravský kraj

Dostupní poradci:

Radim Mach malý 1

Radim Mach

František Klíma malý

František Klíma

Lucie Schreiberová malý

Lucie Schreiberová

Martin Hanzalík malý

Martin Hanzalík

Karel Drchal ml malý

Karel Drchal ml.

Roman Soušek malý

Roman Soušek

David Pokorný malý

David Pokorný

Zobrazit více

Pardubický kraj

Dostupní poradci:

Karel Drchal ml malý

Karel Drchal ml.

František Klíma malý

František Klíma

Vítězslav Sedláček malý

Vítězslav Sedláček

Radim Mach malý 1

Radim Mach

Zobrazit více

Královehradecký kraj

Dostupní poradci:

Vítězslav Sedláček malý

Vítězslav Sedláček

Kraled Drchal st. malý

Karel Drchal st.

David Sedláček malý

David Sedláček, EFA

František Klíma malý

František Klíma

Zobrazit více

Kraj Vysočina

Dostupní poradci:

František Klíma malý

František Klíma

Karel Drchal ml malý

Karel Drchal ml.

Zobrazit více

Liberecký kraj

Dostupní poradci:

David Sedláček malý

David Sedláček, EFA

Kraled Drchal st. malý

Karel Drchal st.

František Klíma malý

František Klíma

Vítězslav Sedláček malý

Vítězslav Sedláček

Eliška Králová malý

Eliška Králová

Zobrazit více

Jihočeský kraj

Dostupní poradci:

František Klíma malý

František Klíma

Hana Langová malý

Hana Langová

Zobrazit více

Ústecký kraj

Dostupní poradci:

Karel Drchal ml malý

Karel Drchal ml.

Kraled Drchal st. malý

Karel Drchal st.

Matouš Kozumplík malý

Matouš Kozumplík

Zobrazit více

Plzeňský kraj

Dostupní poradci:

František Klíma malý

František Klíma

Kraled Drchal st. malý

Karel Drchal st.

Zobrazit více

Karlovarský kraj

Dostupní poradci:

Kraled Drchal st. malý

Karel Drchal st.

Zobrazit více

hlavní město praha

Dostupní poradci:

Lukáš Hochtberger malý

Lukáš Höchtberger, PFP

Kraled Drchal st. malý

Karel Drchal st.

Matouš Kozumplík malý

Matouš Kozumplík

Eliška Králová malý

Eliška Králová

Karel Drchal ml malý

Karel Drchal ml.

František Klíma malý

František Klíma

David Sedláček malý

David Sedláček, EFA

Vítězslav Sedláček malý

Vítězslav Sedláček

Zobrazit více

Dostávejte novinky ze světa financí

1x za 3 týdny od nás obdržíte email s novinkami, aby Vám neunikla žádná příležitost, kterou nabízí aktuální situace na trhu.

Maskot Business Family

Středočeský kraj

Dostupní poradci:

František Klíma malý

František Klíma

Lukáš Hochtberger malý

Lukáš Höchtberger, PFP

Matouš Kozumplík malý

Matouš Kozumplík

David Sedláček malý

David Sedláček, EFA

Vítězslav Sedláček malý

Vítězslav Sedláček

Hana Langová malý

Hana Langová

Kraled Drchal st. malý

Karel Drchal st.

Karel Drchal ml malý

Karel Drchal ml.

Eliška Králová malý

Eliška Králová

Zobrazit více

Zanechte nám na sebe kontakt

Pojďme se pobavit otevřeně a narovinu.