Script emoce

Investice jsou důležité pro každého, kdo chce mít bezstarostný důchod. Pokud se rozhodnete investovat pravidelně a dlouhodobě, můžete si být jistí, že si vytvoříte potřebný kapitál na to, abyste mohli žít důstojně a bez obav z finančních problémů. Investice jsou nejenom cestou k vytvoření finančního zabezpečení, ale také vám mohou pomoci dosáhnout různých finančních cílů, jako je koupě nemovitosti, financování vzdělání pro děti nebo třeba cestování.

Světově uznávaní investoři, jako je Warren Buffett, Alfred Nobel a Ray Dalio, vyvinuli 3 nejúspěšnější investiční strategie, které jsou nyní ziskové po mnoho let. Tyto strategie se soustředí na dlouhodobý růst a minimalizaci rizika. Investování podle takových zkušených investorů a jejich ověřených strategií může ideálním způsobem, jak zvýšit své šance na úspěch.

Investování však není jen o výběru správné strategie. Je také důležité investovat pravidelně a dlouhodobě, abyste si mohli být jisti, že dosáhnete svých cílů a budete mít bezpečný a spokojený důchod. Pokud máte zájem o investování do těchto 3 nejúspěšnějších světových investičních strategií, domluvte si s námi nezávaznou konzultaci, za kterou si standarně říkáme 2.990 Kč, vy ji ovšem máte do dnešní půlnoci zcela zdarma. Nenechte si ujít tuto příležitost a začněte investovat jako světoznámí investoři… 

Emoce

Připravte se na důchod bez starostí...

Zajistěte si pohodový důchod pomocí dlouhodobého a pravidelného investování

Představujeme Vám zcela jedinečnou příležitost, jak si vytvořit dlouhodobou rentu, která bude vyšší než Váš příjem z práce.

*Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci - DNES ZCELA ZDARMA

Business Family

Zabezpečte si svůj důchod
a získejte finanční nezávislost

Každý z nás by se měl zamyslet nad tím, zda má dostatečně silnou finanční základnu na stáří. Většina z nás touží po klidném důchodu bez starostí o finance, avšak realita mnohdy bývá jiná. Investováním svých finančních prostředků máte možnost ovlivnit svou budoucnost a vytvořit si finanční jistotu na stáří.

Představujeme Vám 3 nejúspěšnější světové investiční strategie podle Warrena Buffetta, Alfreda Nobela a Raye Dalia, které vám umožní dosáhnout mnohem vyšších finančních příjmů než klasické důchodové spoření. Investováním do dlouhodobého zhodnocení budete spořit na svůj důchod s vědomím, že vaše prostředky budou neustále růst. Navíc, díky pravidelným investicím budete mít jistotu, že i v případě finanční krize, budou vaše peníze v zisku.

Pokud chcete mít jistotu, že v důchodu budete mít dostatek finančních prostředků, je nutné začít investovat co nejdříve. Čím dříve začnete, tím větší máte šanci na úspěch. Tyto 3 nejúspěšnější světové investiční strategie Vám umožní dosáhnout Vašich cílů rychleji a s menším rizikem. Nečekejte, až bude pozdě. Domluvte si s námi zcela nezávaznou konzultaci za 2.990 Kč (dnes zdarma) a zajistěte si s námi důchodovou rentu, která bude vyšší než Váš příjem z práce.

*Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci - DNES ZCELA ZDARMA

Script strach

Většina lidí si přeje mít pohodlný život, bez finančních obav. Avšak, když přijde řeč na důchod, většina lidí si nedokáže představit, jak by si mohli udržet svou současnou životní úroveň bez příjmu z práce. Státní důchod mnohdy nestačí a mnozí důchodci se ocitají v tíživé finanční situaci. Je proto důležité začít investovat co nejdříve.

Warren Buffett, Alfred Nobel a Ray Dalio jsou tři úspěšní investoři, kteří se stali inspirací pro investory po celém světě. Tyto tři osobnosti se shodují v jednom – aby investice byly úspěšné, musí být dlouhodobé a pravidelné. Pouhé spekulace a krátkodobé investice nevedou ke stabilitě a zajištění dlouhodobého bohatství.

Díky těmto velikánům Vám tu zde můžeme představit 3 nejúspěšnější světové investiční strategie, které Vám zajistí stabilní a výnosné investice v průběhu dlouhého období, což může být klíčové pro zajištění plnohodnotného života po odchodu do důchodu. Jestli chcete mít v budoucnu jistotu a ponechat si životní standard v podzimu života, je důležité začít investovat. A pokud byste k tomu rádi využily tyto 3 nejúspěšnější světové investiční strategie, domluvte si s námi nezávaznou konzultaci, za kterou si standarně říkáme 2.990 Kč, vy ji ovšem máte do dnešní půlnoci zcela zdarma. Nenechte si ujít tuto příležitost a začněte investovat jako světoznámí investoři… 

STRACH

Neinvestování vás může stát snížení životního standardu v důchodu.

Opravdu si odkládáte dostatek finančních prostředků na podzim života?

Představujeme Vám zcela jedinečnou příležitost, jak si vytvořit dlouhodobou rentu, která bude vyšší než Váš příjem z práce.

*Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci - DNES ZCELA ZDARMA

Business Family

Zabezpečte si svůj důchod
a získejte finanční nezávislost

V současnosti žijeme v době nejistoty a výrazných změn, kdy se všichni snažíme najít způsoby, jak zajistit svou budoucnost. A pokud jde o důchod, většina z nás se obává, zda nám stát bude schopen poskytnout dostatečnou finanční podporu v našem podzimu života. Dlouhodobé a pravidelné investování je jedním z nejlepších způsobů, jak si zajistit důstojný důchod.

Představujeme Vám 3 nejúspěšnější světové investiční strategie podle Warrena Buffetta, Alfreda Nobela a Raye Dalia, které vám umožní dosáhnout vašich finančních cílů mnohem rychleji, než kdybyste čekali na důchod od státu. Tyto strategie se zaměřují na ziskové a dlouhodobé investice a zároveň zohledňují Vaše úspory na kvalitní životní úroveň v podzimu života.

Pokud tedy nechcete riskovat, že se ocitnete bez dostatečných finančních prostředků v důchodu, je čas začít investovat nyní. Naší ambicí je stát se Vaším celoživotním partnerem na cestě za Vaší finanční nezávislostí, abychom Vám mohli pomoci dosáhnout všech cílů a zajistit Vám lepší budoucnost. Nečekejte a domluvte si s námi nezávaznou konzultaci za 2.990 Kč (dnes zdarma) a začněte investovat jako světoznámí investoři…

*Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci - DNES ZCELA ZDARMA

od našich dlouholetých klientů

„Spolupráci s Business Family pokládám jako takovou formu seberealizace, jak se aktivně naučit pracovat se svými penězi. Dle mého názoru dělají všechny aktivity srdcem, dokáží poskytnout kvalitní péči bez různých skrytých kliček a dlouhodobě pomáhají lidem k finanční nezávislosti.“
Šimon Ševčík
Podnikatel ve stavebnictví
22 let
„Začala bych asi tím, že se mi nejvíce líbí přátelský přístup a ochota vždy vše hezky vysvětlit. Velice obdivuji nasazení práce i rychlé jednání, když je potřeba. V poslední řadě bych chtěla vyzdvihnout kvalitní pěči, dlouhodobý servis a bohaté zkušenosti.“
Zuzana Volfová
Mateřská dovolená
24 let
„V kanceláři Business Family mají velmi příjemné zacházení se svými klienty. Vždycky se snaží vyjít vstříc. S Business Family jsem získal kvalitní poradenství, dlouhodobou péči a pravidelný servis svých financí.“
Daniel Šebek
Informatik
51 let
„Díky Business Family jsem pochopil, že pokud se člověk chce mít v životě finančně dobře, je třeba se svými penězi aktivně pracovat. Nikdy jsem nevěřil, že bych mohl dosáhnout finanční nezávislosti. S Business Family tomu více než věřím.“
Dominik Bartko
Projektant plánování logistiky
24 let
„Moje zkušenost s Business Family je naprostá bomba. Přišla jsem do jejich kanceláře s požadavkem na investice. Vše mi dopodrobna vysvětlili a navrhli investiční plán pro mě i pro budoucnost mé dcery. Spolu s investicemi mi pomohli správně nastavit mé životní pojištění. Opravdu finanční péče se vším všudy. Jsou to lidé na správném místě.“
Stefanie Gaidošová
Specialistka na PPC reklamy
25 let
„Business Family si vážím pro jejich lidský přístup a ochotu vše vysvětlit. Pokud se člověk snaží lépe porozumět světu financí, jsou právě oni těmi pravými průvodci.“
Nicol Reichlová
Zastupitelka města Turnov
28 let

3 nejúspěšnější investiční strategie

ZAJIŠTĚNÍ FINANČNÍ RENTY
Vybudujte si vyšší příjem než ze své práce.
DLOUHODOBÉ PORÁŽENÍ INFLACE
Nepřicházejte dlouhodobě o své peníze.
VYBUDOVÁNÍ FINANČNÍHO MAJETKU
Pro své děti a k předávání pro další generace.
INVESTOVÁNÍ DO SVĚTOVÝCH PORTFOLIÍ
Podle Warrena Buffetta, Alfreda Nobela a Raye Dalia.
BEZPEČNOST INVESTICE
Díky diverzifikaci a jasně stanoveným cílům.

*Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci - DNES ZCELA ZDARMA

Maskot Business Family

K tomu všemu Vám nabízíme:

Roky zkušeností

Straráme se více než o 3.000 klientů, kteří skrz nás zainvestovali přes 200 milionů Kč.

Cena: K NEZAPLACENÍ

24/7 online podporu

Mějte rychlé a efektivní řešení Vašich otázek kdykoliv a odkudkoliv s naší online podporou.

Cena: 1.990 Kč

Detaily strategií

Video, ve kterém Vám dopodrobna vysvětlíme všechny 3 nejúspěšnější světové investiční strategie.

Cena: 3.490 Kč

Analýzu portfolia

Nejpodstatnější je určit si a pojmenovat Vaše životní cíle. Poté analyzujeme stávající stav Vašich zdrojů, které můžeme ke splnění těchto cílů využít.

Cena: 490 Kč

Finanční plán

Cíle bez plánu jsou pouhým přáním. Tím naším cílem je, abychom Vás co nejbezpečnější cestou dovedli ke splnění všeho, co je pro Vás opravdu důležité.

Cena: 9.990 Kč

Pravidelný servis

A protože plán je dobrý jen tehdy, když se ho poctivě držíme, je naší ambicí dohlížet na to, aby byl stále aktuální a motivoval Vás k jeho dodržování.

Cena: 5.490 Kč

CELKEM: 21.450 Kč DNES ZDARMA

CELKEM: 21.450 Kč

DNES ZDARMA

*Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci - DNES ZCELA ZDARMA


nezávazná konzultace zdarma

Jméno*
Příjmení*
Email*
Telefon*
Kdy se vám můžeme ozvat?
Datum*
Čas*
Poznámka*

Domluvte si konzultaci ještě dnes a získáte...

Investování do světových portfolií
Roky našich zkušeností
Video: 3 nejúspěšnější strategie
Analýzu Vašeho portfolia
Sestavení finančního plánu na míru
Dlouhodobou péči a pravidelný servis
Individuální přístup
24/7 online podpora

moravskoslezský kraj

Dostupní poradci:

RADIM MACH 1

Radim Mach

Lucie Schreiberová

Lucie Schreiberová

Pokorny1.jpg

David Pokorný

Roman Soušek zmenšený

Roman Soušek

Zobrazit více

Zlínský kraj

Dostupní poradci:

Lucie Schreiberová

Lucie Schreiberová

Pokorny1.jpg

David Pokorný

RADIM MACH 1

Radim Mach

Roman Soušek zmenšený

Roman Soušek

Zobrazit více

Olomoucký kraj

Dostupní poradci:

Lucie Schreiberová

Lucie Schreiberová

Roman Soušek zmenšený

Roman Soušek

RADIM MACH 1

Radim Mach

Pokorny1.jpg

David Pokorný

Zobrazit více

Jihomoravský kraj

Dostupní poradci:

František Klíma

František Klíma

RADIM MACH 1

Radim Mach

Lucie Schreiberová

Lucie Schreiberová

Roman Soušek zmenšený

Roman Soušek

Karel Drchal

Karel Drchal ml.

Pokorny1.jpg

David Pokorný

Zobrazit více

Pardubický kraj

Dostupní poradci:

František Klíma

František Klíma

RADIM MACH 1

Radim Mach

Karel Drchal

Karel Drchal ml.

Sedlacek.png

Vítězslav Sedláček

Zobrazit více

Královehradecký kraj

Dostupní poradci:

David Sedlacek

David Sedláček, EFA

Karel Drchal

Karel Drchal st.

Sedlacek.png

Vítězslav Sedláček

František Klíma

František Klíma

Zobrazit více

Kraj Vysočina

Dostupní poradci:

František Klíma

František Klíma

Karel Drchal

Karel Drchal ml.

Zobrazit více

Liberecký kraj

Dostupní poradci:

Karel Drchal

Karel Drchal st.

Sedlacek.png

Vítězslav Sedláček

David Sedlacek

David Sedláček, EFA

František Klíma

František Klíma

Kralova-scaled.jpg

Eliška Králová

Zobrazit více

Jihočeský kraj

Dostupní poradci:

František Klíma

František Klíma

Langova

Hana Langová

Zobrazit více

Ústecký kraj

Dostupní poradci:

Matouš Kozumplík

Matouš Kozumplík

Karel Drchal

Karel Drchal ml.

Karel Drchal

Karel Drchal st.

Zobrazit více

Plzeňský kraj

Dostupní poradci:

František Klíma

František Klíma

Karel Drchal

Karel Drchal st.

Brunclikova-scaled.jpg

Alena Brunclíková

Zobrazit více

Karlovarský kraj

Dostupní poradci:

Karel Drchal

Karel Drchal st.

Zobrazit více

hlavní město praha

Dostupní poradci:

František Klíma

František Klíma

Kralova-scaled.jpg

Eliška Králová

Karel Drchal

Karel Drchal ml.

David Sedlacek

David Sedláček, EFA

Karel Drchal

Karel Drchal st.

Sedlacek.png

Vítězslav Sedláček

Lukáš Höchtberger

Lukáš Höchtberger, PFP

Matouš Kozumplík

Matouš Kozumplík

Zobrazit více

Dostávejte novinky ze světa financí

1x za 3 týdny od nás obdržíte email s novinkami, aby vám neunikla žádná příležitost, kterou nabízí aktuální situace na trhu.

Maskot Business Family

Středočeský kraj

Dostupní poradci:

Foto K.ml.

Karel Drchal ml.

Foto P

František Klíma

Sedlacek.png

Vítězslav Sedláček

Kralova-scaled.jpg

Eliška Králová

Matouš Kozumplík

Matouš Kozumplík

Langova

Hana Langová

Lukáš Höchtberger

Lukáš Höchtberger, PFP

Foto K.st

Karel Drchal st.

Brunclikova-scaled.jpg

Alena Brunclíková

David Sedlacek

David Sedláček, EFA

Zobrazit více

Zanechte nám na sebe kontakt

Pojďme se pobavit otevřeně a narovinu.